asdasdasdasdasdasdasdasd

„Správně nastavené rodinné finance mohou rozhodovat o tom, jaký život prožijete v budoucnosti.“

Finanční plánování a dlouhodobost

Finanční plánování můžeme přirovnat k příkladu privátního lékaře. Vaše očekávání může být třeba takové, že budete žít do 100 let, nebudete nemocní, budete se cítit plní energie, budete mít jistotu, že jste zdraví jako řípa. Lékař vám bude radit, jak máte cvičit, jíst a jak případně upravit vaši životosprávu tak, abyste dosáhli svých cílů. Pravidelně se budete scházet a společně na tom budete pracovat po celý život. Toť moje představa špičkového privátního lékaře. Jelikož finance jsou pro nás životně důležité, rozhodl jsem se při práci se svými klienty postupovat obdobným způsobem.

12772876_10208986767974397_2138096572_o

Fáze finančního plánování

FINANČNÍ ANALÝZA - na úvodní schůzce se poznáme a položíme si otázku, zda bychom spolu chtěli dlouhodobě spolupracovat. Řekneme si svá očekávání a možné přínosy pro obě dvě strany. Pohovoříme o cílech vaší rodiny i tom, jak je co nejrychleji a bezpečně splnit. Každý sen začíná prvním krokem. Kdy vykročíte Vy?

PORADENSTVÍ - představím vám váš finanční koncept - jistotu naplnění vašich přání a snů. „Pokud chcete mít něco, co jste ještě neměli, musíte udělat něco, co jste ještě neudělali!“ Dost možná budete muset učinit i určité změny ve vašem finančním chování. Z toho vyplývá, že svoje klienty dlouhodobě koučuji. Výsledkem je, že ze střední vrstvy se stávají bohatí. Co byste řekli na to, že vyřídíme všechno papírování a smlouvy u mě v kanceláři a na jednom místě, a vy tak nebudete muset běhat po finančních institucích? Představte si, kolik volného času získáte pro svoji rodinu a koníčky.

SERVIS - tak jako i ten nejdražší oblek na míru je potřeba čas od času poupravit a přešít, stejně tak i finanční plán je živý organismus, který je potřeba neustále aktualizovat a upravovat a přešívat klientovi na míru, když mu zrovna v práci přidají, nebo naopak. Každý rok přichází spousta informací a novinek. Moje heslo je: „Pro mého klienta každý rok minimálně jedno příjemné překvapení!“

  • Buďte stále v obraze. Aktuální komentáře k vývoji na trzích.
  • Jste těsně před odletem a vzpomenete si, že nemáte cestovní připojištění? Stačí mi poslat textovku.
  • Chcete mít jistotu, že dostanete peníze ze své pojistky? Nejenom že vybírám solidní instituce, které se nevyhýbají plnění svých závazků, ale navíc za klienta jednám tak, aby dostal vždy absolutní maximum a stálo ho to minimum času i starostí. Pošlete mi email a je to vyřešené!
  • Máte rádi své peníze stále pod kontrolou? Je jedno, kterého obchodního partnera vybereme. Vždy uvidíte svůj majetek na jednom místě online.

Finanční poradenství tak, jak má být. Dlouhodobý poradce s dobrým jménem prohlubující obchodní vztah tak, aby se stal dlouhodobým partnerem rodiny, vždy pozitivní, s úsměvem a elánem, spoustou kontaktů a známých, vymýšlející další možnosti spolupráce, i to, jak pomoci svým klientům a posouvat službu dopředu. Pod tyto věty se mohu podepsat!

Sledujte stránky na facebooku